Amorphos - Konjaková houbička

Kód: 56/BIL 56/RUZ 56/CER Zvolte variantu
Novinka Tip
119 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Konjacová houbička je rozjasní Vás, tak Vaši pleť. Rozjasňuje, čistí a zlepšuje vzhled problematické pokožky. Díky své textuře je vhodná i pro šetrné čistění všech typů pokožky. Je zcela přírodního původu, vyrobena z rostlinných vláken konjakového kořene. Konjac(neboli Zmijovec) je rostlina, která je v čínské medicíně využívána již tisíce let. Jde tedy o 100% přírodní a biologicky odbouratelný produkt. Houbička navíc obsahuje i aktivní černé uhlí, které má i antioxidační účinky, podporuje hojení zánětů a zmírňuje akné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konjacová houbička je skvělým doplňkem pro hloubkové čistění pleti. Rozjasňuje, čistí a zlepšuje vzhled problematické pleti. Díky své textuře je vhodná i pro šetrné čistění všech typů pokožky. Je zcela přírodního původu, vyrobena z rostlinných vláken konjakového kořene. Konjac(neboli Zmijovec) je rostlina, která je v čínské medicíně využívána již tisíce let. Jde tedy o 100% přírodní a biologicky odbouratelný produkt. Houbička navíc obsahuje i aktivní černé uhlí, které má i antioxidační účinky, podporuje hojení zánětů a zmírňuje akné. 

POUŽITÍ: 

Houbu dejte do teplé vody, aby změkla a poté ji vyždímejte. Přejíždějte krouživými pohyby po pokožce, pokožka se tak vyčistí ale i příjemně promasíruje a revitalizuje. Doporučujeme po každém použití houbu důkladně vyždímat a pověsit na místo, kde může pořádně proschnout. Ztvrdne a scvrkne se. V případě že zůstane stále mokrá, výrazně se zkracuje její životnost. Po 2 měsících pravidelného používání, případně když se začne rozpadat, je třeba houbičku vyměnit. Jednou za týden doporučujeme houbu přelít vroucí vodou kvůli sterilizaci. Na fotce produktu je znázorněn na fotce č. 3 velikostní rozdíl před a po prvním použití.

TIP: V kombinaci s rozjasňujícím mycím gelem od Weleda - Naturally Clear, má vynikající účinky viditelné ihned po použítí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické produkty
Velikost: 6,5 x 3 cm
Původ kořene: Jižní Korea
Vhodné pro typ pleti: Všechny typy